Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Ciepła Belka Marbet

Ciepła Belka Marbet

cbm@aprel.pl

Jesteśmy dystrybutorem i wykonawcą jednego z najcieplejszych systemów montażu na naszym rynku, z przeznaczeniem do stosowania w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.
Gruntownie zbadany, m.in. w Instytucie Techniki Budowlanej- Krajowa Ocena Techniczna  ITB-KOT-2018/0410 wydanie 1.

Jako jedna z nielicznych firm w kraju, posiadamy Świadectwo Rekomendacji Montażu- Certyfikat nr MLTB-003-2017 – potwierdzający szczelność wykonanego połączenia w systemie CBM – MARBET.

Innowacyjność rozwiązania montażu stolarki otworowej w oparciu o segmentowe elementy z twardego polistyrenu EPS – Ciepłych Belek Montażowych (CBM) Marbet polega na poszerzeniu ościeża poprzez wykonanie szczelnej i termoizolacyjnej ramy nośnej z tych elementów na zasadzie „klocków”. Belki te wraz z uzupełniającymi je elementami montażowymi: belką podprogową (BP), podstawami pod parapety: wewnętrznym (PPW) i zewnętrznym (PPZ) oraz innymi elementami łączącymi dostępnymi powszechnie na rynku budowlanym jak kleje i pianki PU, łączniki montażowe oraz taśmy uszczelniające zapewniają szczelny i prosty w realizacji montaż dostępnych na rynku okien i drzwi.

Podstawowymi elementami zestawu montażowego dla stolarki otworowej są:

1.1 Ciepła Belka Montażowa – CBM
1.2 Belka Podprogowa (różne rodzaje w zależności od kształtu profilu okiennego) – BP
1.3 Podstawa Parapetu Wewnętrznego – PPW
1.4 Podstawa Parapetu Zewnętrznego – PPZ
1.6 Węgarek – W

 

Więcej informacji o systemie.

Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
83874