Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Okna Aliplast

Okna Aliplast

Stolarka (ślusarka) aluminiowa z niesamowitym rozmachem zdobywa uznanie, jako ekskluzywny materiał do wykonania okien i drzwi w budownictwie jednorodzinnym. Zwiększona sztywność profili, nowoczesny design i podwyższona izolacja termiczna powodują, że te wyroby są synonimem jakości i luksusu. Wielokomorowe systemy są przeznaczone do konstruowania zewnętrznych drzwi, okien oraz różnego rodzaju witryn. Zastosowana w profilach przekładka termiczna o szerokości dochodzącej do 45 mm, wykonana z izolującego materiału, stanowi skuteczną barierę ciepłochronną.

Polecane systemy okienno-drzwiowe do budownictwa jednorodzinnego to Aliplast Star 90/99 oraz Genesis I+ 75/84.

System mocowań wypełnień: od 4 do 81 mm (umożliwiający również szklenie od zewnątrz), stosowanie markowych okuć oraz szerokiej gamy rozwiązań progowych czyni system bardzo nowoczesnym i wszechstronnym.

Zaletą systemów jest możliwość właściwego doboru skrzydła do gabarytów okna (kilka rodzajów ościeżnic okiennych oraz skrzydeł) oraz wybór skrzydła w zależności od okucia – istnieją skrzydła przeznaczone do okuć typowo aluminiowych, zgodne ze standardem EURO jak również do okuć okien PCV.

ZASTOSOWANIE

  • witryny szklone szybami zespolonymi i szkłem pojedynczym
  • okna rozwierno-uchylne, rozwierne, uchylne, uchylno-przesuwne
  • drzwi otwierane na zewnątrz, do wewnątrz, jedno i dwuskrzydłowe, z doświetlami
  • drzwi wahadłowe i przesuwne
  • okna obrotowe z pionową i poziomą osią obrotu
Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
80244