Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Połączenie aluminium z pvc – okna Adams.

Czasami udaje się nam odwiedzić naszą realizację, gdy już jest skończona. Mamy wtedy okazję zobaczyć efekt końcowy. Taka wizyta, pozwoliła nam przedstawić  Państwu ciekawe porównanie. Jedno ze zdjęć, prezentuje budynek zaraz po montażu stolarki, pozostałe zdjęcia to już gotowy obiekt. Przyznajemy, że nam bardzo się podoba. Całość prezentuje się świetnie. Wszystkie elementy są spójne i ukazują pięknie zaprojektowany dom. Wymarzony, wyśniony. Dom został przez nas wyposażony w okna i drzwi firmy AdamS z Mrągowa. To kolejne ciekawe połączenie aluminium i pvc. Na jednej ścianie mamy aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwane HST Ultraglide, oraz okna aluminiowe Star, wszystko wykonane na profilu Aliplast. Pozostałe okna, to energooszczędne okna PCW, wykonane na profilu Aluplast Ideal 8000. Wiedząc jak bardzo ważny jest prawidłowy montaż stolarki, wszystkie konstrukcje zostały zamontowane zgodnie z jego wymaganiami:

• montaż mechaniczny zapewnia odpowiednie przenoszenie wszystkich sił działających na okna
• połączenie ram okien z murem jest szczelne i odporne na przenikanie wody i powietrza
• montaż spełnia wszystkie wymogi obiektowe
• właściwe podparcie zapewniają poszerzenia systemowe
• użyte materiały montażowe są sprawdzone, trwałe i przebadane w zakresie deklarowanych właściwości
• montaż został przeprowadzony przez przeszkoloną i certyfikowaną grupę montażową

Na 4 okna dodatkowo zostały zainstalowane rolety zewnętrzne firmy Krispol. Wyposażone w wygodny napęd elektryczny, zadbają o zabezpieczenie pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem, deszczem i ciekawskimi spojrzeniami. Zewnętrzne drzwi wejściowe, to 3 sztuki sprawdzonych, stalowych drzwi Wikęd Termo Prestige. Widok zadowolonego Inwestora i piękny dom z naszą stolarką, to także powód do naszego zadowolenia. To uwieńczenie naszej pracy i poświęconego czasu. Chcemy, aby nasza praca oprócz pieniędzy, przynosiła nam również satysfakcję. W takich chwilach naprawdę ją czujemy. To doświadczenie bardzo budujące i dające dużo pozytywnej energii na przyszłość.

 

Okna APREL pasja i doświadczenie

#okna #pvc #pcv #pcw #aprel #windows #drzwi #montaż #prawidłowymontaż #budowa #dom

Comments are closed.

Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
81318