Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Szczelny montaż okien Passiv Line PLUS i aluminium

Kolejny montaż energooszczędnej stolarki z PVC wyprodukowanej przez firmę AdamS z Mrągowa odbył się w miejscowości Łoziska k/Piaseczna. Okna wykonane w ekskluzywnym systemie Passiv-line PLUS, laureat wielu prestiżowych konkursów, w dwustronnej okleinie antracyt piaskowany AP 60, z antracytowym rdzeniem profilu. Drzwi podnoszono-przesuwne HST, z racji gabarytu 5500 x 2260 mm, wykonano z aluminium, w systemie Aliplast Ultraglide, kolor RAL 7016, praktycznie nieróżniący się od okleiny w stolarce PVC. Dwukomorowe pakiety szybowe, wraz z ciepłymi ramki Swisspacer w kolorze czarnym, zapewniają komfort termiczny na najwyższym poziomie. Kolejny montaż energooszczędnej stolarki z PVC wyprodukowanej przez firmę AdamS z Mrągowa odbył się w miejscowości Łoziska k/Piaseczna. Okna wykonane w ekskluzywnym systemie Passiv Line PLUS, laureat wielu prestiżowych konkursów, w dwustronnej okleinie antracyt piaskowany AP 60, z antracytowym rdzeniem profilu. Drzwi podnoszono-przesuwne HST, z racji gabarytu 5500 x 2260 mm, wykonano z aluminium, w systemie Aliplast Ultraglide, kolor RAL 7016, praktycznie nieróżniący się od okleiny w stolarce PVC. Dwukomorowe pakiety szybowe, wraz z ciepłymi ramki Swisspacer w kolorze czarnym, zapewniają komfort termiczny na najwyższym poziomie.
Każde skrzydło ruchome zostało zabezpieczone kontaktronem z certyfikatem Vds, sygnalizującym nie tylko jego otwarcie, ale również zamknięcie niepełne. Całość zamontowano w licu muru konstrukcyjnego wykonanego z betonu komórkowego 24 cm oraz żelbetonu, które zostaną docieplone warstwą styropianu o grubości 20 cm. Podwaliny Purenit o różnej wysokości, wykonane ze sprasowanej pod ogromnym ciśnieniem pianki poliuretanowej, zastosowano pod każdą konstrukcją. Montaż szczelny, trójwarstwowy z wykorzystanie folii paroszczelnej od wewnątrz pomieszczeń i paroprzepuszczalnej od strony zewnętrznej. Izolacja przeciwwodna od zewnątrz, w dolnych częściach konstrukcji wykonano z EPDM-u. Środkową warstwę termoizolacji stanowi pianka poliuretanowa. Do montażu pakietów szybowych, niektórych o wadze ok. 250 kg w największych konstrukcjach wykorzystano mini żuraw BG LIFT 250 z przyssawką, z firmy LIFT24 z Grójca.

Aprel -> prawidłowy montaż okien.

  • Montaż: Aprel
  • Okna: Passsiv Line PLUS, w okleinie antracyt piaskowany AP 60
  • Hst: Aliplast Ultraglide, kolor RAL 7016
  • Podwaliny: purenit
  • Montaż: szczelny, trójwarstwowy z wykorzystaniem folii paroszczelnej i paroprzepuszczalnej
  • Izolacja przeciwwodna: z EPDM-u

Comments are closed.

Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
82321