Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Którego producenta okien wybrać?

Kiedyś też musieliśmy wybrać. Na początku rozwoju naszej firmy, mieliśmy podobny dylemat: Od kogo kupować dobre okna i drzwi?  Chcieliśmy mieć w swojej ofercie okna o bardzo dobrych parametrach użytkowych, od znanego i sprawdzonego producenta. Po weryfikacji i sprawdzeniu zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą AdamS z Mrągowa. Z perspektywy lat wiemy, że to był dobry wybór. Przysłowiowy strzał w 10! Firma AdamS bardzo się rozwija, my przy niej także dostaliśmy skrzydeł. Zrealizowaliśmy wspólnie kilka tysięcy zleceń w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Dziś wiemy, że okna i drzwi z tej firmy możemy Państwu śmiało polecać. W tym roku obchodzimy 20- lecie wspólnych działań. Post prezentuje inwestycję, do której to właśnie firma AdamS wyprodukowała i dostarczyła okna PCV VEKA SL 82, drzwi podnoszono-przesuwne HST oraz drzwi odstawno-przesuwne PSK.

My byliśmy odpowiedzialni za wykonanie prawidłowego montażu wszystkich konstrukcji.

Montaż zapewni:

– wymaganą szczelność na połączeniu ram z murem
– właściwe przenoszenie wszystkich sił działających na stolarkę
– spełnienie wymagań projektowych, obiektowych, prawnych i inwestorskich

Obiekt z oknami już dziś prezentuje się bardzo dobrze, za chwilę doczeka się elewacji i wtedy będziemy mogli go podziwiać w całej swojej okazałości. To piękny projekt, dom jest jasny i przestronny. Zapewni inwestorom dużo miejsca i oczekiwanej przestrzeni.

Okna APREL pasja i doświadczenie
#okna #pvc #pcv #pcw #aprel #windows #drzwi #montaż #prawidłowymontaż #budowa #dom

Comments are closed.

Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
80237