Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Zakup okien i drzwi to bardzo ważna decyzja w czasie budowy lub remontu domu.

Zakup okien i drzwi to bardzo ważna decyzja w czasie budowy lub remontu domu. Bezsprzecznie musi być dobrze przemyślana i przeanalizowana. Tylko okna i drzwi z najwyższymi parametrami użytkowymi, sprawdzą się w każdej sytuacji. Tym samym zapewnią oczekiwany komfort i funkcjonalność. Wybierając stolarkę do swoich domów, bez wątpienia należy kierować się kilkoma wyznacznikami. Pozwoli to Państwu na dobór najlepszych dostępnych rozwiązań. Rodzaj zastosowanego profilu do produkcji okna, który musi być wykonany z materiałów gwarantujących odporność  na różnego rodzaju warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Energooszczędne szyby, które są odporne na zniszczenia i ograniczają nadmierne nagrzewanie pomieszczeń

Estetyka okna, która nadaje wnętrzu eleganckiego wyglądu.

Zastosowane okucia, odpowiedzialne za bezawaryjne użytkowanie i prawidłowe funkcjonowanie.

Deklarowane parametry użytkowe, które są pochodną użytych materiałów i właściwych procesów produkcyjnych.

Gwarancja, która powinna obejmować całą stolarkę okienną.

Sprawdzony i renomowany producent.

Prawidłowy i profesjonalny montaż.

Rekomendacje przyjaciół, znajomych oraz innych użytkowników.

Wnioskując, zwrócenie uwagi na powyższe zalecania ograniczą Państwa obawy. Pomogą w gąszczu ofert wybrać tą najlepszą. Fotorelacja prezentuje kolejny budynek, do którego nasza firma dostarczyła okna, drzwi i bramę garażową. Inwestor zdecydował się na aluminiowe okna z firmy AdamS. Okna i drzwi z Mrągowa. Konstrukcje okienne i drzwiowe zostały wyprodukowane na renomowanym profilu Aliplast Star. Drzwi podnoszono-przesuwne HST to także Aliplast. Seria Ultraglide Monorail z niskim progiem ukrytym w posadzce, połączone narożnie z witrynami. Kolor ślusarki Ral 7016 wykonany został w strukturze Tiger. Dom zabezpieczyły niewątpliwie piękne drzwi aluminiowe z kolekcji AdamS. Dwa doświetla boczne i obustronny panel nakładkowy na skrzydle prezentują się znakomicie. Do okien została dobrana duża brama garażowa (segmentowa) z firmy Höramann. Model LPU 42, wyposażony w napęd Supramatic z fotokomórkami. Naszą wizytówką jest prawidłowy montaż. Ta inwestycja zgodnie z umową i wymaganiami obiektowymi, również została tak wykonana. Właściwe mocowanie, odpowiednie uszczelnienia z folii oraz wymagane podparcie z klinarytu.

Okna APREL pasja i doświadczenie
.
.
.

#okna #aprel #windows #drzwi #montaż #prawidłowymontaż #budowa #dom #oknaaluminiowwe #Admas #Aliplast #Höramann

Comments are closed.

Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
82323