Zadzwoń do nas

+48 602 596 196

Napisz do nas

aprel@aprel.pl

Montaż panoramicznych okien aluminiowych Aliplast – Babice k/Warszawy

Montaż wielkogabarytowej ślusarki aluminiowej wyprodukowanej przez firmę Adams z Mrągowa zbliża się do zakończenia w miejscowości Babice k/Warszawy.

Waga wszystkich konstrukcji to ponad 3350 kg, a pojedynczych przeszkleń dochodzi do 300 kg, dlatego niezbędne było skorzystanie z mini żurawia BG LIFT 250 z przyssawką.

Okna aluminiowe w systemie Aliplast Superial, lakierowane w kolorze RAL 7021.

Drzwi podnoszono-przesuwne HST, w systemie Aliplast Ultraglide Monorail, zapewniające zwiększoną ilość światła z powodu braku skrzydeł w częściach stałych.

Szersze o wymiarze prawie 6000 x 2750 mm, wykonane w tzw. schemacie C, czyli części środkowe przesuwane na boczne stałe, zapewniają wyjście na taras o szerokości prawie 3 m.

Węższe, 3000 x 2750mm, wraz z oddzielnym naświetlem, zapewniają rozjaśnienie salonu i części kuchennej.

Ślusarka narożna na piętrze wykonana z tzw. ukrytym skrzydłem, pozwala na zachowanie jednakowego wyglądu dla części stałej i ruchomej.

Okna wyposażone w nowoczesne okucia Siegenia Titan AF z ukrytymi zawiasami VV i obrotowymi rolkami Kopibo, zapewniającymi przesuw okucia bez tarcia.

Każde skrzydło ruchome jest zabezpieczone kontaktronem z certyfikatem Vds, sygnalizującym jego otwarcie lub zamknięcie niepełne.

Całość zamontowana w licu muru konstrukcyjnego wykonanego z porothermu 25 cm oraz żelbetonu, które zostaną docieplone warstwą styropianu o grubości 20 cm.

Podwaliny Purenit o różnej wysokości zamontowano pod każdą konstrukcją.

Montaż szczelny, trójwarstwowy z wykorzystaniem folii paroszczelnej od wewnątrz pomieszczeń i paroprzepuszczalnej od strony zewnętrznej, z wykorzystaniem uszczelniacza Sudafoil 360H, zbliża się ku zakończeniu. Izolacja przeciwwodna od zewnątrz, w dolnych częściach konstrukcji będzie wykonana z EPDM-u. Środkową warstwę termoizolacji stanowi pianka poliuretanowa.

Aprel Warszawa → prawidłowy montaż okien

  • Okna Aliplast, kolor RAL 7021
  • Drzwi przesuwne HST Aliplast Ultraglide, kolor RAL 7021
  • Podwaliny purenit
  • Montaż szczelny, trójwarstwowy z wykorzystaniem folii paroszczelnej i paroprzepuszczalnej oraz uszczelniacza Sudafoil 360H
  • Izolacja przeciwwodna z EPDM-u

Comments are closed.

Licznik odwiedzin:
Warning: Use of undefined constant REMOTE_ADDR - assumed 'REMOTE_ADDR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /licznik.php on line 6
81319